O firmie

Blog ZPUE to kolejny kanał dystrybucji informacji, którym chcemy dotrzeć właśnie do Ciebie z wiadomościami prosto z Naszej Firmy. Na fali ogromnego zainteresowania naszą ofertą, którą zgłaszają do nas nie tylko nasi obecni i potencjalni Kontrahenci, ale także studenci, pasjonaci nowoczesnych technologii oraz ludzie świata ciekawi, postanowiliśmy otworzyć się jeszcze bardziej nie ograniczając jedynie do informacji prasowych czy Magazynu SMART, który cieszy się sympatią wielu czytelników.

ZPUE S.A. to Firma obecna na rynku od 1988 roku. Od samego początku swojego istnienia bierze czynny udział technologicznej transformacji elektroenergetyki nie tylko w Polsce, ale także w wielu krajach świata. Nasi inżynierowie nieustannie pracują nad nowymi rozwiązaniami, które są odpowiedzią na współczesne wyzwania sektora. OZE, elektromobilność, coraz większe zapotrzebowanie na energię – to tylko niektóre z nich.

Zapraszamy Was do śledzenia naszego bloga oraz bliższe poznanie Naszej Firmy oraz urządzeń jakie powstają w naszych zakładach produkcyjnych. Chcemy nie tylko opowiadać o sobie, ale także inspirować do innego spojrzenia na świat elektroenergetyki – pasjonujący, pełen oryginalnych rozwiązań i nowoczesnych technologii, które stoją za funkcjonowaniem każdego z nas. Zajmujemy się tym od ponad trzech dekad i nie powiedzieliśmy ostatniego słowa. Patrzymy przecież Z ENERGIĄ W PRZYSZŁOŚĆ.

Wpisz wyszukiwane hasło i naciśnij Enter, aby wyszukać. Naciśnij klawisz ESC, aby anulować.

Back To Top