SHOWROOM – tu pokażemy wam Naszą Firmę!

SHOWROOM – tu pokażemy wam Naszą Firmę!

Showroom to nowo powstała sala ekspozycyjna, znajdująca się przy głównej siedzibie firmy we Włoszczowie, którą mogliby Państwo podziwiać już teraz, gdyby nie problemy związane z koronawirusem, które zmusiły nas do przesunięcia terminu otwarcia wystawy.

Nowoczesny, stylowy, a przede wszystkim opowiadający historię… Taki właśnie jest nasz Showroom – czyli miejsce, gdzie będziemy prezentować naszą ofertę produktową. Wystawa, głównie będzie służyła  handlowcom oraz kierownikom produktów, którzy będą mogli przedstawić naszym Klientom urządzenia produkowane przez ZPUE S.A. Zależy Nam by to miejsce sprzyjało twórczej pracy i było idealne do rozmów i spotkań biznesowych. W Showroomie będziemy skupiać produkty, które do tej pory Klienci mogli podziwiać jedynie na halach produkcyjnych, oraz stoiskach targowych. Teraz znajdą je w jednym miejscu – nowoczesnej i otwartej dla Gości przestrzeni. Nasza oferta produktowa jest jednak zbyt duża, by mogła zostać zaprezentowana w całości, dlatego prezentujemy tam wybrane urządzenia, które co jakiś czas będą wymieniane. Showroom będzie jednym z przystanków podczas wycieczki po Naszej Firmie.

– Nasi handlowcy chwalą sobie nową przestrzeń, gdzie będą mogli w ciszy oraz uwadze przedstawić produkty, którymi handlujemy oraz odpowiedzieć wyczerpująco na wszystkie pytania Gości i Klientów”  mówi Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji Agnieszka Całko.

Nasza sala ekspozycyjna będzie również idealnym miejscem, dla uczniów, którzy przychodzą zwiedzać nasz Zakład, a przede wszystkim dla młodzieży, odbywającej u nas praktyki. Zadbaliśmy o to by każdy mógł tutaj dokładnie poznać właściwości oraz działanie urządzeń energetycznych.

Mamy również nadzieje, że udało nam się ukazać atmosferę, która panuje od ponad trzydziestu lat w Naszej Firmie, a to wszystko dzięki akcentom historycznym, których w Showroomie nie zabraknie. Chcemy ukazać tam drogę, która doprowadziła nas do miejsca, w którym obecnie się znajdujemy, jesteśmy Firmą z tradycjami, posiadającą wyjątkową historię. Budowanie firmy na konkretnych wartościach, pielęgnowanych od lat, jest dla nas bardzo ważne, dlatego też chcemy zaprezentować ten aspekt w showroomie, podkreślając również inne obszary naszej działalności.

Dziś możemy dać Państwu jedynie przedsmak tego, co mamy nadzieje, będzie można wkrótce podziwiać na żywo. Zapraszamy więc do krótkiej fotorelacji ze świeżo wykończonych wnętrz Naszego autorskiego Showroomu!

Udostępnij

Wpisz wyszukiwane hasło i naciśnij Enter, aby wyszukać. Naciśnij klawisz ESC, aby anulować.

Back To Top